The Body Shop Macedonia

Vanilla Pumpkin Body Butter

ЗА НОРМАЛНА КОН СУВА КОЖА

72 ЧАСОВНА ХИДРАТАЦИЈА

ВЕГАНСКО

Vanilla Pumpkin Body Butter

ЗА НОРМАЛНА КОН СУВА КОЖА

72 ЧАСОВНА ХИДРАТАЦИЈА

ВЕГАНСКО

0/5
0 Мисли

Дајте на вашата кожа хидратирана и хранлива нега со нашето специјално издание кое содржи масло од тиква и ванила.

Нанесете на целото тело од овој путер за тело. Веднаш се впива и ја остава вашата кожа да се чувствува помека, хидрирана и потхранета со 72-часовна хидратација. Богат, но не масен, и дава на кожата здрав сјај.

Нека вашата кожа мириса на слатки печени тикви и ноти на карамела, јаворов сируп и бадемово млеко.

  • Путер за тело
  • 72-часовна хидратација
  • Ја остава вашата кожа да се чувствува помека, хидрирана и потхранета
  • За нормална кон сува кожа
  • Сладок мирис
  • Не масен
  • Веганско

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Vanilla Pumpkin Body Butter

My Review for Vanilla Pumpkin Body Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.