The Body Shop Macedonia

The New Experiences Travel Set

СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ

НЕГА ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО

КОМПАКТЕН ЗА БИЛО КАДЕ

The New Experiences Travel Set

СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ

НЕГА ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО

КОМПАКТЕН ЗА БИЛО КАДЕ

0/5
0 Мисли

Уживајте во најубавиот подарок за патување! Сетот содржи четири класични производи за лице и тело во помала големина.

Ги содржи четирите најпродавани производи во големина за патување и е совршен начин да испробате нешто ново. Секој од мини производите за лице и тело е прилагоден за сите типови на кожа, со нежна формула. Останете свежи и хидрирани од глава до пети!

Пакувањето е практично за патување, направено од перлива хартија лесна за носење каде и да посакате да отпатувате. Во авион, воз или во автобус.

  • British Rose Shower Gel 60ml
  • Shea Hand Balm 10ml
  • Shea Body Butter 50ml
  • Camomile Makeup Remover Balm 20ml
Исчисти
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

The New Experiences Travel Set

My Review for The New Experiences Travel Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.