The Body Shop Macedonia

Strawberry Lip Butter

ХИДРИРА И ЗАШТИТУВА

СЛАДОК МИРИС

ВЕГАНСКО

Strawberry Lip Butter

ХИДРИРА И ЗАШТИТУВА

СЛАДОК МИРИС

ВЕГАНСКО

0/5
0 Мисли

Богат балзам за усни одобрен од веганската заедница кој се топи на вашите усни, хранејќи ги и заштитувајќи ги вашите усни, оставајќи ги меки, мазни и интензивно хидрирани. Има лесен сјај и суптилен овошен мирис. За суви усни.

На усните им дава лесен сјај со природен изглед и мирис на јагода.

Не само што нашиот путер за усни од јагода е направен од 98% природни состојки, туку и пакувањето може 100% да се рециклира*.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

Користејќи чист прст, нанесете мала количина на усните. Може да се носи самостојно или под кармин.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Strawberry Lip Butter

My Review for Strawberry Lip Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.