The Body Shop Macedonia

Strawberry Hair Towel

ЗА СУВА КОСА

Strawberry Hair Towel

ЗА СУВА КОСА

0/5
0 Мисли

Прегрнете ја вашата коса со нашиот сладок пешкир од јагоди. Овој едноставен подарок е најдобриот начин за природно сушење на косата. Само завиткајте, прицврстете и опуштете се.

  • Обвивка за коса 100% рециклиран материјал
  • Супер симпатичен дизајн со јагоди

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Strawberry Hair Towel

My Review for Strawberry Hair Towel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.