The Body Shop Macedonia

Starry Loofah

Starry Loofah

0/5
0 Мисли

Постигнете свиленкаста мека кожа за Божиќ со Starry Loofah. Направете пена со вашиот омилен гел за туширање. Земете ја нашата Луфа во форма на Ѕвезда и втријте го тоа прекрасно тело свиленкасто мазно. Чувствувајте се веднаш освежени и екстра празнично. Ова го прави совршениот мал божиќен подарок за оние кои сакаат да уживаат во капењето.

 

  • Луфа за пилинг
  • Совршен за Secret Santa
Исчисти

Начин на употреба

  1. Направете пена со вашиот омилен гел или крем за туширање.
  2. Направете пилинг со нежни кружни движења со луфата за омекнување на нашето тело.
  3. Исплакнете се.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Starry Loofah

My Review for Starry Loofah

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.