The Body Shop Macedonia

Pink Pepper & Lychee Hair & Body Mist

Pink Pepper & Lychee Hair & Body Mist

0/5
0 Мисли

Уживајте во освежувачки и возбудливи изливи на мирис со нашите спрејови за коса и тело инспирирани од суперхраната. Совршени за кога ви треба брзо подигање, овие слатки и шарени спрејови се инспирирани од состојки од целиот свет за да ја освежат вашата коса и тело и да ви дадат добри вибрации каде и да сте, што и да правите. Изберете Pink Pepper & Lychee за букет цветни ноти и жива пиперка за да ви го подигнете расположението. Ставете го во торба, земете по еден од секој вкус и сокријте го во фиоката на работната маса, чантата и торбата за вежбање. Измешајте ги, заменете ги и носете ги насекаде.

  • Пренослив мирисен спреј
  • Нежен мирис на розова пиперка со ноти на личи, божур и роза
  • Совршен за прскање во движење

Екстракт од роза. Има ли нешто покласично од букет рози? Ние користиме екстракт од англиски рози за нивниот неверојатно сладок мирис.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

  1. Изберете го вашиот омилен мирис кој ќе ви даде добро чувство.
  2. Спреј на косата и телото за моментално освежување на мирисот.
  3. Вметнете ја вашата чанта и надградете го вашиот мирис секогаш кога сакате во текот на денот.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Pink Pepper & Lychee Hair & Body Mist

Алкохол (69,9%), вода, парфем/мирис, лимонен, т-бутил алкохол, линалол, цитронелол, гераниол, бензил алкохол, денатониум бензоат, цитрал, амил цинамал.

My Review for Pink Pepper & Lychee Hair & Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.