The Body Shop Macedonia

Pink Grapefruit Bath Bubble

ЦИТРУСЕН МИРИС

ЗА СУВА КОЖА

Pink Grapefruit Bath Bubble

ЦИТРУСЕН МИРИС

ЗА СУВА КОЖА

0/5
0 Мисли

Бескрајни меурчиња со нашата пена од розов грејпфрут. Претворете ја вашата када во излив на розова боја со свеж мирис на розов грејпфрут.

  • Во форма на срце.
  • Масло од семки од розов грејпфрут.

Ние ги пресуваме семките од грејпфрут за да го извлечеме нивното есенцијално масло и да го додадеме во нашите свежи производи со вкус на сладок цитрус.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

Наполнете ја кадата со вода, а потоа истурете го производот додека не се раствори.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Pink Grapefruit Bath Bubble

Натриум бикарбонат, лимонска киселина, талк, натриум лаурил сулфат, кокамидопропил бетаин мононатриум цитрат, парфем, малтодекстрин, сахароза, хидриран силициум диоксид, натриум хлорид, линалол, бензил алкохол, гераниол, денатониум бензоат, Cl 704, Cl 704, 1,0791, Cl.

My Review for Pink Grapefruit Bath Bubble

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.