The Body Shop Macedonia

Pears&Share Fragrance Mist

ОВОШЕН МИРИС

ВЕГАНСКО

Pears&Share Fragrance Mist

ОВОШЕН МИРИС

ВЕГАНСКО

0/5
0 Мисли

Нурнете во празничната сезона со нашиот овошен и освежителен спреј за мириси Pears & Share.

Испрскајте ги вашите пулсни точки и уживајте во богатиот наплив на овој освежителен мирис со ноти на круша, глог и божур.

Збогатен со 95% природни состојки, овој вегански производ доаѓа во пакување кое може да се рециклира, вклучувајќи шише направено од 31% рециклирано стакло. Затоа, слободно препуштете се на мирисот на празниците бидејќи не и нанесувате штета на планетата.

  • Спреј за тело
  • Мирис на круши, глог и божур
  • Веганско
  • Овошен и сладок мирис

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Pears&Share Fragrance Mist

My Review for Pears&Share Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.