The Body Shop Macedonia

Mix & Mingle White Musk® Elements Gift

Создадете свој уникатен мирис

Празничен подарок

Веган

Mix & Mingle White Musk® Elements Gift

Создадете свој уникатен мирис

Празничен подарок

Веган

0/5
0 Мисли

Почестете ги љубителите на креативни и смели мириси овој Божиќ без страв со нашиот вегански сет за подароци Mix & Mingle White Musk® Elements.

Совршен начин да го откриете нашето семејство на мириси White Musk®, да започнете со тоалетната вода, исполнета со ноти на мошус, роза, јасмин, килибар и дрва без суровост.

Создадете свој мирис со потпис така што ќе го поставите со парфем White Musk® Radical. Овој силен мал филер за мирис има зелен и земјен мирис кој ги комбинира нотите на миризлив босилек, цитрус петитгранин и зелен ветивер.

За да му дадете цветен расцут на вашиот мирис, измешајте го со парфемот White Musk® Lover, кој е надополнет со ноти на зачинета розова пиперка, прашкаста печурка и дрвенести амбрети.

Или можеби претпочитате нешто малку почисто? Ве покриваме со White Musk® Free парфем, кул, минерален мирис со ноти на ароматична смола елеми, росна маргаритка и сандалово дрво.

Играјте со комбинациите за да создадете мирис уникатен за вас и да се чувствувате незапирливо овој Божиќ.

Дознајте како помага да се шири љубов и да се сподели радост со најнесебичните луѓе во нашата заедница.

  • White Musk Тоалетна вода 30ml
  • White Musk Парфем Radical 15ml
  • White Musk Парфем Lover 15 ml
  • White Musk Eau de Parfum Pa 15 ml

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

  1. Обложете го вашиот оригинален мирис White Musk®, пробајте го гелот за туширање и лосионот за тело.
  2. Нанесете и комбинирајте го вашиот начин за да го создадете вашиот уникатен мирис на Мошус.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Mix & Mingle White Musk® Elements Gift

My Review for Mix & Mingle White Musk® Elements Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.