The Body Shop Macedonia

Happy Go Lash Mascara

ПРИРОДЕН ФИНИШ

Happy Go Lash Mascara

ПРИРОДЕН ФИНИШ

0/5
0 Мисли

Органско кокосово масло на Заедницата за фер трговија. Кокосовото масло засекогаш ја навлажнуваше кожата и косата и го набавуваме од нашите партнери од сончевата Самоа.

Исчисти

Начин на употреба

  1. Насликајте ги трепките од корен до врв.
  2. Повторно аплицирајте за повеќе волумен.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Happy Go Lash Mascara

Вода, Cera Alba / пчелин восок, пентилен гликол, восок од сончогледово семе / Helianthus Annuus, сенегалска гума од багрем, восок Carnauba / Copernicia Cerifera Cera, стеаринска киселина, палмитинска киселина, ориз восок / трици Oryza Sativa, глицерин, пророк-коконометил Нуцифера, токоферил ацетат, ксантанска гума, галактоарабинан, екстракт од бергамот/ бергамија од цитрус аурантиум, екстракт од кожа од грејпфрут/ цитрус грандис, миристичка киселина, нарингенин, аскорбинска киселина, хесперидин, екстракт од мандаринска кожа/ екстракт од мандарина/ цитрусна аурантиум 74, цитрусна киселина74, цитрус оксид

My Review for Happy Go Lash Mascara

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.