The Body Shop Macedonia

Kistna Hair & Body Wash

ЗА ТЕЛО И КОСА

СВЕЖ ЗЕЛЕН МИРИС

Kistna Hair & Body Wash

ЗА ТЕЛО И КОСА

СВЕЖ ЗЕЛЕН МИРИС

0/5
0 Мисли

Исчистете го телото од глава до пети со овој гел за туширање и шампон за коса во едно, со свеж зелен мирис. Ги остава кожата и косата чисти и свежи.

  • За тело и коса
  • Чисти и освежува
  • Ја омекнува косата
  • Свежа зелена арома

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

Пенете се во када или под туш и масирајте ги кожата и косата. Добро исплакнете се.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Kistna Hair & Body Wash

Вода (растворувач / растворувач), натриум лаурет сулфат (сурфактант), кокамидопропил бетаин (сурфактант), глицерин (навлажнувач), парфем / мирис (парфем), камилица/ цветна вода Anthemis Nobilis, натриум хлорид (модификатор на вискозност) ) , пантенол (средство за омекнување на косата / средство за омекнување на кожата), глицерил лаурат (емулгатор), натриум бензоат (конзерванс), кватерниум-80 (средство за омекнување на косата), пропилен гликол (навлажнувач), лимонска киселина (PH адјустер, хидромокслорид), гварниум (Агенс за регенерација на косата), линалол (вкус), лимонен (вкус), хексил цинамал (вкус), бензил салицилат (вкус), алфа-изометил јонон (вкус), масло од камилица/цветна антемида Nobilis (мирис / есенцијално масло), натриум Хидроксид (ПХ-адјутер), калиум сорбат (конзерванс).

My Review for Kistna Hair & Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.