The Body Shop Macedonia

Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

0/5
0 Мисли

Претворете ја вашата бања во руска бања со нашата бања на светот Рачно перење со балканска смрека. Со свеж, возбудлив мирис на цитрус, миењето за раце е збогатено со масло од смрека од Балканот и дава чувство на чистење и освежување на рацете. 

  • Остава рацете да се чувствуваат чисти, свежи и благо мирисаат
  • Збогатен со масло од смрека од Балканот и есенција од трска
  • Со омекнувачки својства
  • Вега

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

  1. Ставете дарежлива количина на вашите раце.
  2. Намачкајте ја со вода и уживајте во возбудливата арома.
  3. Исплакнете темелно.
  4. Следете со омилениот крем за раце.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

My Review for Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.