The Body Shop Macedonia

Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК

СЕТ КРЕМИ ЗА РАЦЕ

Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК

СЕТ КРЕМИ ЗА РАЦЕ

0/5
0 Мисли

Разгалете ги дланките и прстите со нашиот новогодишен сет од 5 крекери со креми за раце.

Ќе ја заштитат, омекнат и хидрираат вашата кожа на дланките до 96 часа, сите од нив збогатени се со шеа путер од заедницата за фер трговија од Гана, масло од семка од манго од Индија, масло од семка од моринга од Руанда и бадемово млеко од Шпанија.

Овошно, јаткасто и кремасто, овој сет вклучува креми од:

  • Almond Milk Hand Balm 30ml

  • Avocado Hand Balm 30ml

  • Shea Hand Balm 30ml

  • Mango Hand Balm 30ml

  • Moringa Hand Balm 30ml

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

My Review for Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.