The Body Shop Macedonia

Groomed & Polished Beard Care Gift

СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НЕГО

КОМПЛЕТ ЗА ГРИЖА НА ИЗГЛЕДОТ

СЕТ ПОДАРОЦИ

Groomed & Polished Beard Care Gift

СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НЕГО

КОМПЛЕТ ЗА ГРИЖА НА ИЗГЛЕДОТ

СЕТ ПОДАРОЦИ

0/5
0 Мисли

Израдувајте некој од вашите најблиски со овој сет за обликување и одржување на брада!

Започнете со хидратирање на лицето со крема која содржи гуарана и кафе. Збогатена со органско алое вера од Мексико, добиено до Заедницата за фер трговија. Нашата трговија ги поддржува жените земјоделци кои живеат на работ на тропските шуми, со одржлив приход, додека истовремено ја заштитува и биоразновидноста на регионот.

А сега, додадете и здрав сјај на вашата брада со нашото масло за нега на брадата од кедрово дрво и жалфија. Оваа лесна формула и помага на кожата под брадата да се чувствува хидратирана и .  Не заборавајте да го користите и нашиот чешел за брада.

Ова е совршениот подарок за него.

  • Масло за нега на брада со комбинација од кедар и жалфија – 30мл
  • Хидратантна крема со гуарана и кафе – 100мл
  • Чешел за брада

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Groomed & Polished Beard Care Gift

My Review for Groomed & Polished Beard Care Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.