The Body Shop Macedonia

Dark & Powerful Black Musk Night Bloom Gift Box

СЕТ ЗА ПОДАРОК

ДРВЕНЕСТ МИРИС

ВЕГАНСКО

Dark & Powerful Black Musk Night Bloom Gift Box

СЕТ ЗА ПОДАРОК

ДРВЕНЕСТ МИРИС

ВЕГАНСКО

0/5
0 Мисли

Луксузен подарок за љубителите на мирисот Black Musk Night Bloom.

Со овој комплет не само што ќе се израдувате себеси или некој близок, туку и ќе ги поддржувате нашите партнери во програмата на Заедницата фер трговија кои ни помагаат да го произведеме. Кутијата е произведена од Get Paper Industry – наш партнер од Индија. Нашето партнерство обезбедува стабилен приход и финансиска независност за стотици семејства.

Материјалот за пакување е FSC сертифициран и може да се рециклира.

Сетот содржи:

  • Тоалетна вода Black Musk Night Bloom 60 ml
  • Black Musk Night Bloom гел за туширање 250 мл
  • Лосион за тело Black Musk Night Bloom 250 ml
  • Black Musk Night Bloom спреј за тело 100 ml

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Dark & Powerful Black Musk Night Bloom Gift Box

My Review for Dark & Powerful Black Musk Night Bloom Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.