The Body Shop Macedonia

Cool & Comforting Blue Musk Collection

БОЖИЌЕН ПОДАРОК

СВЕЖ МИРИС

Cool & Comforting Blue Musk Collection

БОЖИЌЕН ПОДАРОК

СВЕЖ МИРИС

0/5
0 Мисли

Љубителите на мириси ја обожаваат нашата веганска колекција Cool & Comforting Blue Musk!

Ова е нашиот најсладок мирис овој Божиќ. По капењето, ја остава кожата свежа, чиста и со прекрасен мирис. А потоа, испрскајте се со нашата тоалетна вода. Исполнет со необични мускусни ноти и мешавина од свежа лаванда, здравец и кремасто сандалово дрво, овој сет е совршен подарок под елката или тајно изненадување на Дедо Мраз за некој што сака да се чувствува моќно и возвишено.

Гелот за туширање е направен со органска алое вера од Мексико за фер трговија на заедницата, која прави вашата коажа да се чувстува негувана и мазна. Нашата фер трговија помага во поддршката на домородните женски фармери кои живеат на работ на прашумата.

  • Купка за коса и тело Blue Musk 250 ml
  • Тоалетна вода Blue Musk 60мл

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Cool & Comforting Blue Musk Collection

My Review for Cool & Comforting Blue Musk Collection

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.