The Body Shop Macedonia

Coconut And Yuzu Hair & Body Mist

СВЕЖ МИРИС

Coconut And Yuzu Hair & Body Mist

СВЕЖ МИРИС

0/5
0 Мисли

Уживајте во освежувачки и возбудливи изливи на мирис со нашите магли за коса и тело инспирирани од суперхрана. Совршени за кога ви треба брзо подигање, овие слатки и шарени магли се инспирирани од состојки од целиот свет за да ја освежат вашата коса и тело и да ви дадат добри вибрации каде и да сте, што и да правите. Изберете кокос и јузу за свеж, тропски мирис за да се чувствувате како да сте на одмор. Ставете го во торба, земете по еден од секој вкус и сокријте го во фиоката на работната маса, чантата и торбата за вежбање. Измешајте ги, заменете ги и носете ги насекаде.

  • Пренослив спреј-мирис
  • Свеж мирис со ноти на Yuzu, кокос и јасмин
  • Совршен за прскање во движење

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

  1. Изберете го вашиот омилен мирис кој ќе ви даде добро чувство.
  2. Спреј за коса и тело за моментално освежување на мирисот.
  3. Вметнете го во вашата чанта и надградете го вашиот мирис секогаш кога сакате во текот на денот.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Coconut And Yuzu Hair & Body Mist

Alkool (69.9%), Ujë, Parfum/Fragrancë, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Vaj Kastori, Salicilat Benzil,Alkool Benzil, Limonene, t-Butyl Alkool, Linalool, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Denatonium Benzoat, Eugenol.

My Review for Coconut And Yuzu Hair & Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.