The Body Shop Macedonia

Coco Calming Face Mist

Coco Calming Face Mist

0/5
0 Мисли

Помогнете на вашата кожа да се чувствува успокоено со нашиот Опуштачки Мист за Лице Кокос. Овој мист ви помага да ја успокоите кожата ако е осетлива или сува. Збогатен со кокосово масло од Бразил, алое вера и бизаболол. Го оживува и хидрира кожата. Веган. Прилагоден за сите типови кожа. Дерматолошки тестиран.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

  1. Tundeni mirë përpara përdorimit.
  2. Sprucojeni nga një distancë prej 20 cm. Mbyllni sytë dhe gojën përpara përdorimit, mos merrni frymë.
  3. Tepricat e produktit rreth zonës së syve dhe gojës i pastroni me një copë të pastër. Në rast irritimi të syrit, shpëlani me ujë të bollshëm.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Coco Calming Face Mist

Ujë, Propanediol, Glicerinë, Fenoksietanol,Glukol Kapril, Tul Kokosi, Polisorbate 20, Allantoinë, Pluhur gjetheje Aloe Barbadensis,Bisabolol, Parfum, Disisinimi i Etilenediaminës së Trisodiumit, Acid Citrik, Alkool Benzil, Benzoat Natriumi, Kumarin, Limonene, Sorbat Kaliumi.

My Review for Coco Calming Face Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.