The Body Shop Macedonia

Cherries&Cheer Body&Massage Oil

МАСЛО ЗА ТЕЛО

ВЕГАНСКО

ДЛАБОКА ХИДРАТАЦИЈА

Cherries&Cheer Body&Massage Oil

МАСЛО ЗА ТЕЛО

ВЕГАНСКО

ДЛАБОКА ХИДРАТАЦИЈА

0/5
0 Мисли

Одвојте момент да ги опуштите телото и умот со нашето лимитирано издание Cherries & Cheer Nourishing Body Oil и Massage.

Ова хранливо масло ѝ дава на кожата чувство на смирување, негување и опојно мирисна на цреша, бадемово млеко и ванила за дополнителна празнична свежина.

Користете го како масло за тело секогаш кога сакате да се освежите или како масло за масажа кога имате дополнителен пар раце.

Збогатен со 99% состојки добиени од природно потекло, вклучително и органско маслиново масло на заедницата за фер трговија од Италија, овој производ е сертифициран од The ​​Vegan Society.

Отворете го ова свилено масло за тело и масажа и несебично одвојте миг само за себе.

  • Масло за тело и масажа
  • За сува кожа
  • Веганско
  • 99% природни состојки
Исчисти
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Cherries&Cheer Body&Massage Oil

My Review for Cherries&Cheer Body&Massage Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.