The Body Shop Macedonia

Cherries & Cheer Mini Gift

НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК

СЕТ ЗА ТЕЛО

Cherries & Cheer Mini Gift

НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК

СЕТ ЗА ТЕЛО

0/5
0 Мисли

Сет креиран за моментите кога сакате да си покажете љубов себеси!

Од лимитираната божиќна колекција Cherries&Cheer овој сет за нега на тело содржи гел за туширање збогатен со алое вера од Мексико. Путер за тело збогатен со богат шеа путер од заедницата за фер трговија од Гана. Како и луфа за туширање која може да се користи одново и одново!

 

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Cherries & Cheer Mini Gift

My Review for Cherries & Cheer Mini Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.