The Body Shop Macedonia

Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

ВЕГАНСКО

ПОДАРОК ЗА ШМИНКАЊЕ

Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

ВЕГАНСКО

ПОДАРОК ЗА ШМИНКАЊЕ

0/5
0 Мисли

Израдувај некого што сака шминка со нашиот сет за подароци со четки за шминка Bamboo & Baubles. Започнете со нашата четка за коректор за да ги скриете сите несовршености. За беспрекорен финиш, измешајте и нанесете течна подлога со нашата четка Fresh Nude Foundation Brush. Завршете го нанесувањето на пудрата со нашата четка за пудра во прав. Многу е мека и ја собира вистинската количина на производ за мазен, мат финиш. И најдобриот дел? Нашите четки за шминкање се направени од бамбус, имаат алуминиумски рачки и синтетички влакна. Можете исто така да ги чувате вашите четки во ова пакување. Откријте како овој производ шири љубов и среќа со најнесебичните луѓе во нашата заедница.

  • Четка за коректор
  • Свежа четка Nude Foundation
  • Четка за пудра во прав
Исчисти
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

My Review for Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.