The Body Shop Macedonia

Apricot & Agave Hair & Body Mist

ОВОШЕН МИРИС

Apricot & Agave Hair & Body Mist

ОВОШЕН МИРИС

0/5
0 Мисли

Обидете се со освежувачки и возбудливи изливи на мирис со нашите спрејови за коса и тело. Идеални за кога ви треба брзо освежување, овие слатки и шарени мисти за коса и тело се инспирирани од состојки од целиот свет и обезбедуваат добри вибрации каде и да сте, што и да правите.

Изберете Apricot & Agave за малку сладост во вашиот напорен ден. Земете по еден од секој мирис, ставете ги во торбичка, фиока на биро, чанта или торба за вежбање. Измешајте ги, разменете ги и носете ги насекаде.

  • Спреј -мирис за тело и коса
  • Сладок овошен мирис на кајсија со ноти на портокал, бергамот и агава
  • Идеален за освежување во движење

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Начин на употреба

  1. Изберете го вашиот омилен мирис кој ќе ви даде добро чувство.
  2. Спреј на косата и телото за моментално освежување на мирисот.
  3. Вметнете ја вашата чанта и надградете го вашиот мирис секогаш кога сакате во текот на денот.
0 / 5
Перформанси
Квалитет
Вредност

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Состојки

Apricot & Agave Hair & Body Mist

Алкохол (69,9%), вода, парфем/мирис, хексил цинамал, т-бутил алкохол, бензил салицилат, бензил алкохол, лимонен, линалол, цитронелол, хидроксицитронелал, кумарин, денатониум бензоат, алфа-изомети

My Review for Apricot & Agave Hair & Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.