The Body Shop Macedonia

Никогаш не ја потценувајте моќта на едноставниот кармин. Чувството кога ќе го најдете вашиот нов фаворит е прилично задоволувачко. Нашите производи за шминка на усни – кармини, моливи за усни, сјај за усни и балзами за усни – се тука да помогнат. Пробајте една нијанса (или две) од нашите кармини Color Crush: луксузно хидратантно чувство за нагласени усни. Врвен совет: нежно нанесете и размачкајте и на образите за да го освежите тенот. Сепак, Lip & Cheek Stain е формулиран да го прави токму тоа – нашиот двоен производ херој што можете да го користите на вашите усни и образи за здрав розов сјај. Љубители на мат усни, за вас подготвивме богата мат течност Matte Lip. Подгответе се за бакнежи.

Showing all 6 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.