The Body Shop Macedonia

Ако сакате да пробате нов make up тренд што сте го забележале или ако сакате само малку да го промените изгледот, можете сè да најдете овде. Создадовме издание на сезонски трендови со сите производи за убавина што ви се потребни за да креирате нов свеж изглед. Од течни ајлајнери за очи за совршени врвови (љубители на мачкини очи – радувајте се), до палети за очи за дополнителни бои..пробајте да ја истакнете долната линија на окото со впечатлива боја. Хајлајтер кралици, имаме нешто и за вас! Мат и хидратантните кармини во боја се тука. Поздрав за сите убавици!

Showing all 6 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.