The Body Shop Macedonia

Ако сакате да ги нагласите вашите очи, нашата колекција маскари е токму она што ви треба. Нанесете ја нашата Super Volume Mascara за подигнување и волумен на трепките (таа е бестселер со причина). Без разлика дали очите ви се влажни од солзи (среќни или… од алергии), без разлика дали ве фатил дожд или уживате во пливањето во лето, водоотпорните маскари се вашиот најдобар пријател за убавина. Нашата водоотпорна маскара Lash Sport е збогатена со масло од марула и прекрасно ги храни и дефинира трепките. За благо зајакнување на трепките, потребна ви е нашата маскара за трепки Happy Go Lash, која обезбедува природен изглед.

Showing all 2 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.