The Body Shop Macedonia

Блескајте во текот на целата година со Coconut Bronze, нашата веганска колекција за бронзен тен збогатена со кокос од Асоцијацијата за фер трговија од Самоа. Нашите херои за самопотемнување се супер лесни за нанесување и додаваат сјај на секој тен. Дозволете вашата кожа да го впие нашиот лосион Coconut Bronze Gradual Tan Lotion за исончан изглед на целото тело. Постигнете руменило на образите како штотуку вратени од плажа дури и кога надвор врне, со кокос бронзен сјај во прав. Или изберете го нашето масло Coconut Bronze Shimmering Dry Oil за да додадете суптилен сјај на вашата кожа. Со освежувачка хидратација и мирис на кокос, Coconut Bronze ќе направи вашата кожа да се чувствува како да е на одмор.

Showing all 2 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.