The Body Shop Macedonia

Малку разгалување оди далеку. И нашето спа и нашето издание подароци се тука за да уживаат сите ваши омилени личности. Помогнете и/му на вашата-иот/ колешка-га да се опушти да се опушти со нашата веганска маска Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask. За да и дадете на вашата друга половина најдобро искуство во спа дома, земете во рацете Масло за Масажа Spa Of The World™. Луксузен, релаксирачки мирис на лаванда и кадифена текстура, почетниците на масажа не треба да се грижат. За повеќе спа подароци, проверете ја нашата палета Spa of the World, инспирирана од традиционалните спа практики од далечните земји.

Прикажан е еден резултат

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.