The Body Shop Macedonia

Ние разбираме дека веганството не е само начин на живот; тоа е филозофија на животот. Ова значи да гледате подалеку од вашата исхрана. Имајќи го ова на ум, создадовме палета на вегански мириси. Имаме варијанти на мириси за сечиј нос, низ нашата веганска линија. Магли за тело, спрејови за тело, тоалетна вода и парфем, го имаме сето тоа. И ако ја сакате нашата линија White Musk®, однесете ја на следното ниво со прскање од Тоалетна вода White Musk® White Flora – лесен вегански мирис со сладост, суптилен и сензуален. Најдобриот дел? Доаѓа во практична големина на шише, совршена за кога сте во движење.

Showing all 5 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.