The Body Shop Macedonia

За вашата дневна соба, бања или спална соба, нашата палета на дифузери за трска ќе му даде на секој простор траен, свеж и пријатен мирис. Значи, без разлика дали сакате енергични мириси или смирувачки мириси за кога сакате да поминете малку време сами, имаме разновидност што одговара на сите вкусови. За лесни земјени мириси, пробајте го дифузерот со трска со босилек и мајчина душица. За поголема сладост, дифузерот за солена карамела и трска од ванила ќе му даде совршена арома на вашиот простор. Ароматизирајте го вашиот свет храм и купете ја нашата палета на дифузери за трска.

Прикажан е еден резултат

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.