The Body Shop Macedonia

Сметаме дека тоалетната вода е летниот роднина на парфемот. Тоа е полесен и посвеж мирис кој се носи за посуптилен ефект. Создадовме унисекс мириси за сечиј вкус. Нашите мириси вклучуваат варијанти од нашите омилени семејства – White Musk®, Кокос, Fuji Green Tea™ и мириси инспирирани од овошје. Но, ако барате нешто малку уникатно, пробајте ја тоалетната вода Black Musk. Тоа е нашиот најдлабок, најмрачен, сензуален, мошусен мирис – вистинско уживање за сетилото за мирис. Чувајте ги во вашата торба за повторно нанесување во текот на денот.

Showing all 18 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.