The Body Shop Macedonia

Вашата кожа заслужува да биде разгалена, а ние сме тука да помогнеме со нашата палета на производи за нега на кожа во текот ноќта. Од маски за спиење до нашите најдобри ноќни креми, маски и лосиони, сите тие се тука за да ви помогнат да изгледате најдобро. Јин јанг со добар дневен крем, ноќните маски се совршени за оние кои заборавиле да се наспијат доволно. Добрата страна? Нашите хидратантни креми, како што е култниот ноќен крем со витамин Е, ќе ви помогнат да ја освежите кожата додека спиете. Прочитајте го нашиот водич за најдобрите ноќни креми.

Showing all 2 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.