The Body Shop Macedonia

Здраво господа, ние ја разбираме вашата кожа. Без разлика дали сакате лесна површинска нега или ви треба длабока хидратација, ние развивме сеопфатна палета за нега на кожата прилагодена на вас. Без оглед на брадата, без оглед на нескротливите влакна на лицето што ги имате, ние ги покриваме вашите потреби: гел за бричење за мажи, производи за машко лице и производи за машка нега. Maca Root & Aloe Cooling Post-Shave Water Gel ја намалува појавата на иритација после бричење. Нашиот крем за бричење Maca Root & Aloe ќе ја остави свежо избричената кожа мека и хидрирана. Колку внимание! Прочитајте го нашиот водич за мажи за повеќе совети и трикови.

Прикажан е еден резултат

    Shopping Cart

    Email me when in stock

    We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.