The Body Shop Macedonia

White Musk® Flora

Пееме „Љубовта е во воздухот, каде и да погледнете наоколу…“ – затоа мора да е пролет и време да дозволите нашата колекција на мириси White Musk® Flora да зборува. Почестете се себеси (или некој што сакате) со овој цветен мирис со нашиот легендарен White Musk со возбудливи ноти на розова пиперка и бергамот измешани со ноти без суровост од мошус, божур и крин на долината. Сета оваа софистицираност и елеганција на White Musk® Flora се протега од вашата глава до прстите со нашиот лосион за тело White Musk® Flora. Тоа значи дека сте неколку прскања или прекрасно далеку од совршена прошетка низ паркот.

Не се најдени производи!
Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.