The Body Shop Macedonia

Vanilla Pumpkin

Можете ли да ја замирисате есента? Време е да се опуштите и да го разгалите телото со нашата вкусна линија Vanilla Pumpkin. Почестете ги вашите екстремитети со неколку нежни нанесувања на нашиот Путер за Тело, лесната текстура се топи во луксузен путер, оставајќи ја дури и најгрубата кожа помека, помазна и нахранета со 72 часа влажност. Завиткајте се во нашиот нежен крем за туширање или фрлете ја нашата релаксирачка бомба за капење и впијте го тој мирис. Збогатен со екстракт од ванила од Мадагаскар, вашиот нос ќе лебди додека ја открива слатката, топла и печена арома на тиква со ноти на карамела од лешник, јаворов сируп и бадемово млеко. Има сезонски сјај со сите наши производи од Vanilla Pumpkin.

Не се најдени производи!
Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.