The Body Shop Macedonia

Coconut

Ја сакаме нашата Coconut колекција. Имаме неколку луксузни кремасти херои и исто така неколку миризливи задоволства. Кокосови производи за убавина, мириси, нега на тело, нега на коса и многу повеќе. Љубителите на путери нека се радуваат, нашиот Coconut Body Butter е свиленкасто мек, путер бестселер кој ја одржува кожата мека и хидрирана до 48 часа. За оние од вас кои сакаат лосиони, нашиот Coconut Body Lotion е вистинскиот избор! Луксузно богат и кремаст, со јаткаст мирис кој веднаш ќе ве превезе во потоплите поднебја. Подарете си радосен почеток на денот, под луксузен туш, со нашиот Coconut Shower Cream, кој е вашиот идеален партнер. Полудете по кокосот!

Showing all 4 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.