The Body Shop Macedonia

Coconut Bronze

Блеснете во текот на целата година со Coconut Bronze, нашата веганска колекција збогатена со кокос на Заедницата за фер трговија од Самоа. Нашите херои за самопотемнување се супер лесни за нанесување и додаваат сјај на секој тен (дури и постпразничен сјај). Дозволете Вашата кожа да го впие Coconut Bronzе Лосион за постепено потемнување за сончев изглед. Постигнете свежи јаболчници на плажа дури и кога надвор врне со Coconut Bronzе Сјај во прав. Или изберете го нашето Масло од Coconut Bronzе треперливо суво масло за да додадете суптилен сјај на вашата кожа. Со хидратација со свежо чувство и мирис на кокос, Coconut Bronze ќе направи вашата кожа да се чувствува како да е на своја забава.

Showing all 2 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.