The Body Shop Macedonia

CBD

Со гордост ја претставуваме новата линија за нега на кожа CBD, со Регенерирачко Масло за Лице, Навлажнувачки Крем и Маска за Чистење и Смирување со Мелем-Масло. Тие се моќни сами по себе, но пробајте го триото заедно и нема да погледнете назад. Збогатен со природно добиен CBD, вегански сквалан и масло од семе од коноп. Тие помагаат да се врати нивото на хидратација на вашата кожа и да се остави дехидрираната кожа да се чувствува мека, смирена и со нежен сјај. Овде дознајте повеќе за придобивките од CBD.

Прикажан е еден резултат

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.