The Body Shop Macedonia

Black Musk

Ова е уште подлабок, потемен и посензуален мирис што го создадовме, со низа црни шишиња кои се привлечни, дури и поостри, од нашата колекција White Musk. Тоа е контрастен мирис, со меки и нежни ноти на бамбинела круша, розова пиперка и бергамот против силни дрвени допири. Кажете им збогум на сувите колена и лактите со нашиот Лосион за Тело Black Musk. Линијата Black Musk ви носи мирис на радост со ароматични производи со иконскиот мирис на Black Musk. Последно, но не и најмалку важно, нашата линија Black Musk Night Bloom секогаш има свој освежувачки и траен ефект.

Showing all 7 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.