The Body Shop Macedonia

Aloe

Нашата колекција со Алое е навистина нежна. Формулирани за чувствителна и сува кожа, нашите производи од Алое Вера вклучуваат нега на кожа од алое вера, путер за тело и хидратантни маски – сето тоа помага да се смири кожата. Вашиот нов хидратантен крем со алое и заштитен фактор? Навлажнувачки и Смирувачки Лосион од Алое SPF15. Треба да се смирите? Пробајте го нашиот повеќенаменски Гел од Алое, тој е збогатен со органска алое вера од Асоцијацијата за Фер Трговија. И ако барате дневен крем сонлив, нашиот смирувачки дневен крем со алое е за вас. Нашата свежа, мирна и организирана линија со Алое има по нешто за секого.

Showing all 5 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.