The Body Shop Macedonia

Лично, нема некој на кој му веруваме повеќе од обожавателите на The Body Shop, кога станува збор за препорака на нивните омилени или најкористени производи… Сакате да знаете што е во тренд? Откријте ги must-have производите за оваа сезона, почнувајќи од најновите make up трендови, па се до најбараните третмани за лице и тело.
Одбираме интересни состојки и создаваме нови колекции за нега на лице, тело и коса бидејќи сакаме да ви го понудиме само најдоброто. Со нашите нови и актуелни производи за убавина ќе имате се што ви е потребно за да ги надополните вашите полици. Затоа исчистете, ексфолирајте и измазнете. Вие сте на вистинскиот пат.

Showing 1–20 of 80 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.